אנחנו שמחים ומתרגשים סוף סוף לספק את השירות החדש שלנו שעבדנו עליו בחודשים האחרונים – אונליין סטיילינג.

למי שמכיר את רוני מקימת האתר יודע שהיא הייתה סטיילסטית אישית שנים רבות, והעניקה שירות לקהילה היהודית בלונדון, אבל לא סתם עוד סטיילסטית, אלא סטייליסטית של יד שניה. היא הכירה לקהילה היהודית מושג חדש שנקרא ” CHARITY SHOPS” או חנויות צדקה שקיימות בכל אנגליה, והייתה מביאה בגדים מחנויות הצדקה ללקוחות שלה. לא עוד גוצ’י ב 800 פאונד, אלא גוצ’י ב 100 פאונד, יד שניה באיכות מעולה. והאנגליות עפו על זה, ולא בגלל הכסף שלא היה חסר להן, אלא בגלל הייחודיות, שהן יודעות שהן הולכות לגאלה הקרוב בשמלת גוצ’י שלא תהיה לאף אחת.

בחודשים האחרונים חשבנו איך אנחנו מביאים את הסטיילינג בנוחות אליך מבלי שתצטרכי לצאת מהבית, ועשינו ניסיון עם לקוחות שלנו שגרות רחוק ועם לקוחות של רוני מלונדון, וזה היה מושלם. חיבור טבעי דרך המחשב, האייפד או הסלולרי ישירות מהבית שלך.

אז איך זה עובד בעצם? יש לך אירוע? או סתם יציאה עם החברות? לא יודעת מה ללבוש? או יודעת אבל לא יודעת איזו חולצה תעבוד עם המכנסיים ואיזה נעליים לנעול? אנחנו כאן כדי לעזור לך, אונליין.

  1. שיחה: נבצע שיחה מקדימה, נבין ממך מה את רוצה, מה האירוע, ואיך תרצי להראות – מגונדרת, ייצוגית, סקסית או כל דבר אחר שתחפצי – בסופו של דבר זו ההצגה שלך ורק את מחליטה.

  2. ארון בגדים: נעבור ביחד על הארון שלך ונחליט מה נכון לך ללבוש. נוציא כמה אופציות מהארון, ואנחנו נתאים לך 3 לוקים שונים שתוכלי לבחור מהם.

  3. לוקים: תלבשי את כל הלוקים תצלמי לנו תמונות, ואז נחליט ביחד מה הכי מתאים לאופי שלך ולאופי האירוע, והכי חשוב – עם מה את הכי מרגישה בנוח.

  4. החלטה: זהו, בחרנו, סיימנו, את רגועה ואנחנו שמחים.

  5. כן ממליצים לא לחכות לרגע האחרון, ולסגור איתנו לפחות 4 ימים לפני האירוע.

  6. עלות השירות – 199 ש”ח. ניתן לשלם בביט כרטיס אשראי ופייפאל.


את מוזמנת לדבר איתנו ולשאול את כל השאלות.

זמינים לשאלות בימים ראשון עד שישי

09.00-19.00 / שישי 09.00-14.00

ווטסאפ 052-5479595
מייל – welcome@nitichic.comחזרה לתחילת הדף